Nasi Partnerzy

 

   

TAJLANDIAZapraszamy do egzotycznej Tajlandii. Wyspa Koh Chang – Wyspa Słonia to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, idealne do nurkowania, do wypraw na wielką rybę. To także szerokie, malownicze plaże, dżungla do której organizujemy wyprawy pieszo i na słoniach.

  OTWÓRZ KUFER PODRÓŻNIKA

Sklep internetowy i ciekawe miejsce dla wszystkich, którzy kochają podróże. Znajdziesz tu orientalne prezenty i upominki, zestawy prezentowe, egzotyczne pamiątki, inspirujące dodatki i dekoracje, ozdoby z Azji i Europy: figurki, rzeźby, obrazy, rękodzieło i przedmioty użyteczne. Wszystko oryginalne i niepowtarzalne. Zapraszamy!

www.kuferpodroznika.pl 

 

INDONEZJA

Nurkowania w najpiękniejszych rafach świata. To wymarzone miejsce dla uprawiania różnych sportów jak nurkowanie w przepięknych i czystych morzach, surfowanie na spokojnych falach przy brzegu Bali ale też olbrzymich przy brzegach Jawy, Sumbawy czy Sumby, trekking w głąb dżungli, lasów równikowych czy suchych wysepek po wędkarstwo morskie czy rafting rwącymi rzekami gęsto rozsianymi po Indonezji. To także malownicze plaże z białym piaskiem rozsiane na niezliczonych wysepkach.

   

ŻEGLOWANIE W GRECJI

Zapraszamy na aktywny wypoczynek na pokładzie jachtów żaglowych w Grecji. Poprzez naszego partnera Diving Planet możecie czarterowac jachty bareboat, lub też wykupując koje w zorganizowanym rejsie (dla osób bez uprawnień żeglarskich) wziąść udział w niezapomnianej przygodzie. Znudziły się Wam już wakacje w hotelu, all inclusive, na zatłoczonej plaży? Zapraszamy do spróbowania czegoś nowego… Każdy dzien na innej wyspie, dziewicze plaże dostepne tylko od strony morza i krystaliczne wody zatok.

www.hellenicsails.com

 

SZKOŁA ŻEGLARSTWA

Prowadzimy szkolenia na wszystkie patenty żeglarskie i motorowodne. Szkolimy na stopnie PZŻ (żeglarz jachtowy, sternik jachtowy), międzynarodowe ISSA oraz angielskie RYA. Szkolenia motorowodne na patent sternika i starszego sternika motorowodnego + licencje na holowanie. Organizujemy rejsy morskie na wszystkich akwenach świata oraz kursy specjalistyczne z obsługi radiotelefonów morskich (SRC), warsztaty nawigacyjne, kursy ratownictwa morskiego ITR.

www.kliper.net.pl

 
 

SZKOŁA PŁYWANIA

Zapraszamy na kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy adaptacyjne do środowiska wodnego dla dzieci od 4 m-ca życia, organizujemy i realizujemy letnie obozy sportowe /kajaki, rowery, tenis, narciarstwo wodne, wakeboard, windsurfing/ oraz obozy zimowe /narciarstwo zjazdowe, snowboard

 

Newsletter

Kontakt z nami

Centrum Nurkowe Diving Planet

602-347-852, 793- 292- 888